С 1:2 завърши срещата между Спартак и Локомотив-Мездра
С 1:2 завърши срещата между Спартак и Локомотив-Мездра / archive.dariknews

Първата среща на отбора на Спартак от надпреварата в Северозападната "В" футболна група завърши със загуба от отбора на Локомотив-Мездра.
До 80-тата минута плевенчани водеха с 1:0 след гол на Любомир Тодоров, отбелязан в 62-та минута при изпълнение на пряк свободен удар.

Междувременно в 70-та минута, централният защитник на Спартак Мариян Симеонов напусна играта след втори жълт картон, което силно се отрази на играта на Спартак.

Малко по-късно след два гола, вкарани с глава от Александър Миков и Иван Редовски от Локомотив-Мездра, в 84-та минута резултатът вече беше 2:1 за домакините, както и завърши и срещата.

Следващата среща за северозападна "В" група е в неделя, когато предстои новосъздаденият Общински футболен клуб "Спартак" - Плевен да играе срещу "Видима-Раковски" - Севлиево.

Отборът на Спартак игра в състав: Васил Тодоров, Ахмед Карабакъров, Мариян Симеонов, Теодор Михайлов, Милен Тодоров, Тихомир Тодоров (73-Лъчезар Кънчев), Светослав Кръстев (46-Йоан Петков), Венцислав Миленов (84-Даниел Цветков), Константин Генков, Ивайло Дангуров и Любомир Тодоров