Велбъжд разгроми Струмска слава, с хеттрик на Желев
Велбъжд разгроми Струмска слава, с хеттрик на Желев / Влади Владимиров

Разгромяваща победа постигнаха в 5- та си контролна среща футболистите на "Велбъжд". Те надиграха на терена в село Копиловци  "Струмска слава"- Радомир с 6:0.

Головата серия откри Данаил Иванов в 25- та минута. Последваха минутите на Георги Желев, който вкара хеттрик- в 27- ма, 35- та и 50- та минути.

Петия гол вкара Илиян Чавдаров, а шестия друг юноша на клуба Александър Георгиев.

Съставът на "Велбъжд", с който започна  срещата старши треньорът Добромир Жечев: Николай Георгиев, Адриян Бачовски, Иво Велинов, Юлиян Кръстев, Николай Наков, Александър Кацаров, Георги Желев, Светлозар Момчилов, Бисер Методиев, Данаил Иванов и Светослав Костов.

Футболистите на "Струмска слава" решиха да се възползват и от спортно- възстановителния център в Кюстендил.

В друга проверка преди пролетния полусезон на Югозападната "В" група, "Витоша" победи "Германея" с 6:2 в Долна Диканя. Старши треньорът на гостите Борис Кръстев изрази недоволството си от играта на неговия отбор, като отбеляза, че в този двубой не са играли титулярните вратари.

"Германея" посреща в събота "Велбъжд", като контролната среща ще се играе на стадиона в село Джерман.