Велбъжд- Оскар ЕЛ 1:1, Велбъжд- Марек 2007 1:3
Велбъжд- Оскар ЕЛ 1:1, Велбъжд- Марек 2007 1:3 / Даниела Стоименова

Юношите старша възраст на „Велбъжд" продължиха серията от мачове, в които нямат загуба в Югозападната зона, под ръководството на треньора Йордан Йовчев. Втори пореден домакински мач те правят резултат 1:1, първо с „Локомотив"- София, а след това с „Оскар ЕЛ"- София.
Валери Максимов откри резултата за "Велбъжд", след точно изпълнен наказателен удар през първото полувреме. Гостите изравниха през втората част.
Кюстендилци са на 9- то място с 9 т., колкото има и 8- мият „Вихрен". Класирането води „Миньор"- Перник с 20 т., пред „София 2010" със 17 т., ЦСКА- 16 и „Левски" с 14 т.
Юношите младша възраст на „Велбъжд" отстъпиха на стадион „Странджата" с 1:3 пред „Марек 2007", като гостите водят класирането в групата за областите Кюстендил и Перник, а домакините са на 2- ра позиция.

"Велбъжд"- "Оскар ЕЛ" 1:1, "Велбъжд"- "Марек 2007" 1:3