Събор и турнир с агне местят мачове в група Осогово
Събор и турнир с агне местят мачове в група Осогово / Дарик- Кюстендил, архив

Младият, но опитен тим на Лозно победи Слокощица в най- оспорвания двубой от областна група "Осогово", резултат- 4:3. Водачът на групата ФК "Кюстендил" надигра трудно с 2:1 "Сините извори" от Горна Гращица.
Третият в класирането Жабокрът спечели категорично при гостуването си на четвъртия Ваксево с 1:5. Съставът на Ябълково не се събра за мача с Търновлак и го загуби служебно с 0:3.
Предпоследният кръг от група "Осогово" е в неделя, като всички срещи, с изключение на една са от 10, 30 часа, заради желанието на голяма част от футболистите да се включат във футболния турнир, по време на събра в Пиперков чифлик. Там голямата награда е живо агне.
Двубоите от кръга са: Търновлак- Лозно; Граница- "Кюстендил"; Горна Гращица- Багренци; Богослов- Соволяно; и от 18, 00 ч., Нов чифлик- Ваксево.