Победи за школата на ФК Велбъжд
Победи за школата на ФК Велбъжд / netinfo

Юношите младша възраст на "Славия"- Граница победиха с 2:1 "Струмска слава"- Радомир. Мачът се игра на стадион "Странджата". Възпитаниците на треньора Димитър Димитров доминираха през целия двубой, но в последните минути гредата ги спаси от изравняване на резултата.

Емилио Бориславов Георгиев изведе домакините напред в 20- та минута, а Кристиян Лъчезаров Панов покачи на 2:0, в 31- та минута. Резервата Мартин Орлинов Боянов върна надеждите на радомирци в 76- та минута, но срещата завърши 2:1.

Футболистите на "Славия"- Граница са от школата на "Велбъжд". В сряда им предстои двубой с връстниците им от "Бузлуджа", от турнира за купата на БФС. Срещата е от 10, 30 часа.

Детският отбор на "Велбъжд" разгроми "Миньор" в Бобов дол с 0:11, а юношите младша възраст се наложиха с 0:3.