Най-малките борци от Кюстендил с 11 отличия на Купа Самоков
Най-малките борци от Кюстендил с 11 отличия на Купа Самоков / Влади Владимиров, Дарик Кюстендил ,архив

Възпитаниците на кюстендилската школа по борба и треньора Стойчо Иванов спечелиха 11 отличия от "Купа Самоков" за деца и подготвителни групи. Борци на клуб "Васил и Георги Илиеви" играха 5 финала, но за съжаление останаха на вторите места в категориите си. Сребърни медали за: Георги Аначков - 30 кг; Християн Георгиев - 32 кг; Виктор Ковачки - 38 кг; Михаил Александров - 53 кг и Димитър Илиев - 66 кг.

Бронзови медали при децата спечелиха 4 борци от Кюстендил: Младен Тоев - 32 кг; Георги Йорданов - 59 кг; Александър Гогев и Крстиян Нещамски - + 73 кг. В надпреварата при подготвителните групи, бронзови отличия и за Арис Кемал - 35 кг и Адис Кемал - 47 кг.

Михаил Мелехов спечели златен медал от "Купа Самоков" за дупнишката школа по борба, той е първи при децата от подготвителните групи, в категория - 47 кг. Светослав Атанасов от Дупница е трети при 55-килограмовите.