Марек и Етър не успяха да си вкарат гол
Марек и Етър не успяха да си вкарат гол / Дарик Нюз, архив

Лидерът в „Б" група „Марек" не успя да победи „Етър"- Велико Търново на стадиона в Бобошево. Двубоят завърши без гол- 0:0. Удар на Димитър Георгиев мина на сантиметри от гредата, а вратаря на гостите спаси далечен удар на Венци Бонев през първото полувреме.
Борисов от „Етър" уцели гредата зад вратаря Младенов в началото на втората част. Влезлият като резерва за „Марек" Окечукво излезе сам срещу вратаря, но след удара му топката премина покрай гредата.
Старши треньорът Иво Паргов започна мача с- Михайлов, Бонев, Виячки, Лахчев, Б. Николов, Диков, Тончев, Д. Георгиев, Манолов, Денис Стойлов, Св. Петров. През второто полувреме в игра влязоха- Младенов, Ст Николов, Андонов, Окечукво, Хаджиниколов.
До момента, „Марек" победи с 4:1 „Германея" и загуби с 0:1 от „Пирин". За 5- ти февруари е планирана проверка със „Струмска слава"- Радомир.