/ СК по борба Васил и Георги Илиеви
Отборът на спортен клуб по борба “Васил и Георги Илиеви”-Кюстендил стана шампион на България при децата, в класическия стил.  Купата бе връчена на треньорите Стойчо Иванов и Радослав Палчев.

Отборът на спортен клуб по борба Васил и Георги Илиеви- Кюстендил стана шампион на България при децата
СК по борба Васил и Георги Илиеви

Шампион на страната в категория 42 кг стана Павел Ангелов, който получи и наградата за най- ехничен състезател на Държавното лично- отборно първенство. Пети в категорията е неговият Съотборник Кирил Петров.

Павел Ангелов със златния медал в категория 42 кг

Стойчо Иванов и Радослав Палчев с Павел Ангелов

Сребърни отличия спечелиха трима борци от Кюстендил: Валентин Асенов- 47 кг; Николай Стефанов- 59 кг и Кристиян Стоименов- 66 кг. Бронзов медал за Никола Лютов- 73 кг. Лъчезар Георгиев остана на победа от почетната стълбичка и е 5-ти в категория 35 кг.