Тунчев игра, Кишишев не при загуба на Лестър
Тунчев игра, Кишишев не при загуба на Лестър / netinfo
Бившият капитан на ЦСКА Александър Тунчев, вече като по традиция, игра при загубата на своя Лестър като гост на Брайтън с 3:2. За пореден път старши треньорът на „лисиците” реши да заложи н бранителя, за сметка на другия български представител в състава Радостин Кишишев, който отново не намери място дори в групата за двубоя от Лига 1.

Гостите успяха да си осигурят комфортна преднина още преди почивката, като поведоха с 2:0 като в голмайстор се превърна Мати Фрайът в 35-та и 42-та минути. Това обаче се оказа недостатъчно за „лисиците”, които пропиляха възможността да си тръгнат с трите точки.

През второто полувреме „палачинката се обърна” и домакините стигнаха до равенството – 2:2 след два гола на Брадли Джонсън в 60-та и 84-та минути. В самия край на двубоя Хобс си вкара автогол.

Така след загубата, Лестър остана на второто място в класирането на Лига 1 с 26 точки в актива си.