Тенчо Тенев: Хубав мач, жалко за резултата
Тенчо Тенев: Хубав мач, жалко за резултата / netinfo
Старши треньорът на Ботев Пд изрази задоволството си от показаната игра и от двата отбора през второто полувреме, но специалистът не остана доволен от резултата – 2:0 за Вихрен срещу „канарчетата”.

Тенев призна, че след отпадането от Литекс на полуфинала за Купата на страната, на практика сезонът за неговият отбор е приключил, като в този момент „жълто-черните” доиграват първенство.

Според треньора на Ботев напълно възможно е при първия гол на Вихрен в 46-та минута да е имало нарушение срещу бранител на „канарчетата”, но специалистът предпочете първо да изгледа запис на ситуацията и след това да коментира.

В крайна сметка Тенчо Тенев обобщи, че се е получил отличен двубой, в който в крайна сметка, Вихрен е успял да се възползва максимално от домакинското си преимущество.