Рутинна победа за Локо Сф
Рутинна победа за Локо Сф / netinfo
Локомотив София победи с 2:1 новаците в А група Видима Раковски. През първото полувреме столичните „железничари” имаха превъзходство, но не успяха да реализират малкото създадени положения пред вратата на отбора от Севлиево.

През второто полувреме играчите на Видима изравниха играта, но точно тогава Локомотив (София) успя да отбележи две попадения.

Първо в 70-та минута Дафчев бе намерен с дълъг пас в половината на Видима Раковски. Той напредна и преодоля вратаря на отбора от Севлиево за 1:0.

Три минути по-късно Димо Атанасов успя да открадне топката от защитата на Видима, след което покачи резултата на 2:0.

Крайният резултат в срещата оформи Писаров в 90-та минута, след като с глава засече центриране на Мекиков и прати топката в мрежата на Тинков.

Локомотив (София): Голубови (68’ Тинков), Крумов, Георги Марков, Савич, Добрев, Караджинов, Златински (46’ Иво Иванов), Орачев (80’ Рангелов), Атамасов, Дафчев, Антунович (46’ Балдовалиев).

Видима Раковски започна с: Абдиков, Тодоров, Лахчев, Гайдаров, Блажев, Чалъков, Христо Марков, Петров, Драгнев, Дичев, Зеленков. През второто полувреме в игра се появиха: Иванов, Станчев, Ванков, Цветков, Мустафов, Георгиев, Мекиков, Калайджиев, Писаров, Стоянов и Илиев.