Пелето не успя да помогне на Енерги срещу Айнтрахт
Пелето не успя да помогне на Енерги срещу Айнтрахт / netinfo
Тимът на Станислав Ангелов Енерги Котбус не успя да постигне първа победа като гост в Първа Бундеслига, след като днес загуби с 1:2 от Айнтрахт.

Пелето игра пълни минути за своя тим, но не успя да помогне на съотборниците си да постигнат нещо повече от загуба в първия двубой от 25-я кръг в Германия.

Всички голове в срещата паднаха през вторите 45 минути.

Гостите успяха да поведат в резултата, след като в самото начало на втората част, в 48-та минута, Тимо Рос успя да открие за 1:0.

10 минути по-късно обаче, радостта на Ангелов и компания бе помрачена, тъй като Кайо възстанови статуквото и направи 1:1 в 58-та минута. Пълния обрат и трите точки за домакините донесе Рус в 65-та минута.

След днешната победа Айнтрахт заема 8-то място с актив от 36 точки, а Енерги е на 15-то с 23.