Локо Пд падна в 75-минутен мач
Локомотив Пловдив загуби с 0:2 от Локомотив Мездра в мач, който ще се запомни с краткото си времетраене от 75 минути и безобразното държание на уж елитния рефер Ивайло Сервилов от Благоевград.

Футболистите на Локомотив Пловдив изказаха възмущението си от държането на съдията, който ги провокирал през целия двубоя. Според играчите благоевградчанинът ги обиждал и това провокирало гнева им, като те за малко да стигнат до физическа саморазправа с него. За такъв опит нападателят Зоран Златковски получи червен картон.

Срещата продължи по-малко от нормалното, тъй като собственикът на терените в Банско нареди на съдията да свири край преди изтичане на 90-те минути, тъй като азербайджанските отбори, намиращи на подготовка там, трябвало да тренират.