„Левскар” свири Тулуза – ЦСКА
„Левскар” свири Тулуза – ЦСКА / netinfo

Датският рефер Николай Волкуарц ще свири първия мач между отборите на Тулуза и ЦСКА от първия кръг на Купата на УЕФА. Воулкуарц е свирил два от най-успешните мача за Левски в турнира за Купата на УЕФА.

В първия Левски завършва 0:0 в мач реванш срещу Славия Прага на стадион „Георги Аспарухов” и общ резултат 2:2 се класира за 1/8-финалите за Купата на УЕФА, където се изправи срещу английския гранд Ливърпул.

Другият мач, който Волкуарц ръководи на Левски е при победата на „сините” с 1:0 срещу Марсилия.

Негови помощници в мача между Тулуза и ЦСКА ще бъдат Бо Абилдгаард и Мартин Вулф, а четвърти съдия е Емил Ларсен. Двубоят е с начален час 20:30 часа.

Мачът реванш на стадион „Българска Армия” ще бъде ръководен от австриеца Бернхард Бругер. Негови асистенти ще бъдат Норберт Шваб и Паул Петьо. Четвърти арбитър е Луис Хофман.