Черноморец завъртя скучно реми с Ботев
Черноморец завъртя скучно реми с Ботев / netinfo
Във втората си контрола преди да започне участието си в турнира Интертото Черноморец Бургас завърши 0:0 с Ботев, като мача се игра на стадиона в Ракитово пред около 100 зрители.

Бургазлии имаха чудесна възможност да открият резултата в 4-та минута, когато Мишел с пета се опита да вкара на празна врата, но не успя.

В 9-та минута Саидходжа бе изведен сам срещу вратаря Стоянов, но стражът на „акулите” спаси шута.

В 21-та минута Ванчо Траянов отправи опасен удар от границата на наказателното поле, но Бритес успя да избие топката в корнер.

Десет минути по-късно Гаров отправи удар с глава, но не уцели вратата.

В 36-та минута Дуду стреля към долния ляв ъгъл, но Бритес успя да улови топката.

Шест минути по-късно Гаров се контузи и бе заменен принудително от Апостол Попов.

През второто полувреме „канарчетата” демонстрираха по-силна игра и в 50-та минута Тимонов стреля от пряк свободен удар, но не уцели вратата.

Десет минути по-късно Тимонов отправи опасен удар от границата на наказателното поле, но Чворович успя да спаси.

В 64-та минута Рафа имаше възможност да отбележи гол от малък ъгъл, но бе добре блокиран от вратаря Станев.

Две минути по-късно Станев от собствената половина подаде към Пол, който не успя да уцели както трябва топката и Чворович спаси.