Без Бербатов Юнайтед се мъчи срещу КПР
Без Бербатов Юнайтед се мъчи срещу КПР / netinfo
Отборът на Манчестър Юнайтед записа трудна победа над гостуващия тим на Кунс Парк Рейнджърс с 1:0 в мач от четвъртия кръг на турнира за Купата на Лигата в Англия.

Сър Алекс Фъргюсън даде почивка на част от титулярните си футболисти, сред които и българския национал Димитър Бербатов, но този ход можеше да му струва скъпо. Въпреки видното си преимущество домакините вкараха единственото попадение в мача едва в 76-ата минута.

Автор на победния гол за „червените дяволи” стана аржентинския национал Карлос Тевес, който бе точен от дузпа отсъдена за нарушение на Питър Рамидж срещу Дани Уелбек.

Тази вечер място в следващата фаза на турнира си осигуриха още отборите на Арсенал, Стоук Сити, Уотфорд и Дарби Каунти.