Враца се представя на туристическата борса
Враца се представя на туристическата борса / Иван Стрижлев

Община Враца ще участва в най-голямата туристическа борса в България “Ваканция Спа Експо 2009”, която ще се проведе от 26 до 28 февруари в НДК - София. Най-значимият туристически форум е предназначен за професионалисти и масова публика.

В специалния си брой, посветен на туристическата борса, списание “Отдих и туризъм” презентира по много атрактивен начин възможностите за развитие на религиозния туризъм в региона. Щандът на Община Враца е № 30 и се намира на четвъртия етаж в Националния дворец на културата.