Дарение линейка получи Междуобластния диспансер по онкологични заболявания – Враца от Германо-българското сдружение “Кирил и Методий”. Новият автомобил беше представен днес лично от председателя на сдружението д-р Ернст Юде. "Медицината е едно скъпо удоволствие и човек не винаги може да си позволи неща, които са му нужни", каза дарителят. С помощта на друг българин - Елиян Георгиев, врачанският диспансер се сдоби с линейката. “С новата придобивка пациентите от трите области с онкологични заболявания ще имат възможност за осигуряване на транспорт до лечебното заведение и специалисти на място да оказват помощ, каза директорът на здравното заведение д-р Жулиета Цолова. В ет
netinfo