Онкологичният диспансер-Враца получи линейка
Онкологичният диспансер-Враца получи линейка / netinfo

Дарение линейка получи Междуобластния диспансер по онкологични заболявания – Враца от Германо-българското сдружение “Кирил и Методий”. Новият автомобил беше представен днес лично от председателя на сдружението д-р Ернст Юде. "Медицината е едно скъпо удоволствие и човек не винаги може да си позволи неща, които са му нужни", каза дарителят. С помощта на друг българин - Елиян Георгиев, врачанският диспансер се сдоби с линейката. “С новата придобивка пациентите от трите области с онкологични заболявания ще имат възможност за осигуряване на транспорт до лечебното заведение и специалисти на място да оказват помощ, каза директорът на здравното заведение д-р Жулиета Цолова. В ет

Онкологичният диспансер-Враца получи линейка
netinfo
ап на разкриване сме на кабинети във Видин и Монтана, допълни още тя.