ГЕРБ организира рисунки на асфалт
ГЕРБ организира рисунки на асфалт / Иван Стрижлев

5 специални награди и подаръци за всички участници раздадоха днес от врачанската структура на ПП ГЕРБ на  участниците в конкурса за рисунка на асфалт по повод Деня на детето - 1 юни. Конкурсът събра на площад "Христо Ботев" 54 малчугани от 8 детски заведения в града. Той се провежда за втора поредна година. Мотото на инициативата е своеобразно продължение на надслова на предизборната кампания на ПП ГЕРБ - "Да докажем, че България може да се грижи за своите деца!".