Хандбалистките минаха победно и през Нови Пазар
Хандбалистките минаха победно и през Нови Пазар / Дарик нюз, архив

Категорчна победа срещу „В. Левски" в Нови Пазар с 30:16 записаха хандбалистките на „Етър- 64". Новакът в групата се радва на хубава зала, която се отоплява на газ, а от следващите кръгове за него ще играят и три ексетърки обличали до скоро екипа на „Локо" /Варна/- Христина Русанов, Биляна Гюзелева и Камелия Добранчева, информира Йонка Генчева. В началато на гостуването тя заложи на основния си състав, но през втората част даде шанс на всички момичета в групата. „Виолетовите" започнаха на обороти и поведоха с 5:1 и 10:3, но в края на полувремето позволиха на домакините да сведат разликата до 11:7. След анализа в съблекалнята отборът отново заработи мощно и в 50- ата минута резултатът бе 24:14 за етърки, а до края разликата се увеличи още и достигна 14 попадения. На 6 ноември великотърновки ще гостуват на „Бъки" в Габрово.

„Етър- 64: Николова, Богданова /5/, З. Стефанова /5/, Бурнева /7/, Дончева /2/, Цветанова /4/, Коцева /1/ /Александрова, Димитрова /6/ , Павлова, Иванова, Зорн. Стефанова/.