Черно море измъкна трите точки срещу Видима
Черно море измъкна трите точки срещу Видима / БГНЕС, архив

Черно море успя да измъкне трите точки при гостуването си в Севлиево. „Моряците” надделяха трудно с минималното 1:0 срещу Видима Раковски в мач от шестия кръг на А група.

През първото полувреме двата отбора играха равностойно, а положенията пред двамата вратари липсваха. В 26-та минута бе най-доброто положение за Черно море, когато Даниел Георгиев шутира от 10 метра, но Пантев спаси.

През второто полувреме футболистите на Черно море успяха да стигнат до победно попадение в 69-та минута, когато Георги Илиев стреля от около 40 метра, след което Пантев не се намеси убедително и топката се озова в долния му десен ъгъл.

След тази победа Черно море се намира на седмо място с актив от 9 точки, а Видима Раковски е на тринадесета позиция с 5 точки.