ФК Верея спечели точка при гостуването си в Горна Оряховица
ФК Верея спечели точка при гостуването си в Горна Оряховица / fcvereya.bg

ФК Верея спечели точка при гостуването си на Локомотив (Горна Оряховица№ в среща от 22-ия кръг на първенството в Б група. Двубоят завърши 0:0.

Първото по-опасно положение дойде едва в 17-та минута и бе в актива на домакините. Организираната игра на старозагорци обаче не даде много шансове на играчите на Локомотив. Те пропуснаха и дузпа, отсъдена в 35-та минута. Изпълнението на
Янаки Смирнов бе спасено с вещина от вратаря Ясин Ел Каруби.
Удобни възможности за гол за Верея пропиляха Георги Стефанов, Ангел Костов и Милен Митев.

Старозагорци доиграха двубоя бе Оливия Харуна, който получи контузия и бе заменен принудително в 33-та минута.

В събота от 17, 00 часа на клубния си сатдион Трейс Арена ФК Верея ще бъде домакин на Пирин /Благоевград/ в среща от 23-ия кръг на първенството в Б група.