Отборът на УМБАЛ “Свети Георги” бие наред
Отборът на УМБАЛ “Свети Георги” бие наред / netinfo
Представителният отбор на УМБАЛ “Свети Георги” спечели лекарския футболен турнир след трудни победи над РЗОК и МБАЛ “Пловдив”. В срещите на стадион “Векта” седемчленните тимове играха мачове от две полувремена от по 15 минути.

В първият двубой УМБАЛ “Свети Георги” срещна тима на РЗОК с капитан д-р Борис Джурджев, директор на касата и успя да победи с резултат 5:1. Истински футболен екшън обаче се разигра по време на мача между УМБАЛ “Свети Георги” и МБАЛ “Пловдив”. След интересни обрати и драматична игра сборния отбор на университетската болница и медицинския университет с капитан доц. Федя Николов, началник на Кардиологична клиника, спечели с резултат 7:3 и спечели първото място и купата на турнира.

На второ място с две точки остана отбора на МБАЛ “Пловдив”, изведен от Йордан Сталев, главен счетоводител на лечебното заведение. Трети се класира тимът на РЗОК.