Ветераните на Велбъжд победиха във футболно шоу сборен тим от професионалисти
Ветераните на Велбъжд победиха във футболно шоу сборен тим от професионалисти / Дарик- Кюстендил

Ветераните на „Велбъжд" победиха с 2:1 сборен отбор от футболисти от Кюстендил, играещи или играли в „А", „Б" и „В" група. Любопитната среща се игра на стадион „Странджата", а двата състава показаха качествен футбол, с красиви комбинации и майсторски изпълнения.

Съставите на двата отбора:

Ветераните на „Велбъжд": Атанас Атанасов, Иво Велинов, Ивайло Странджов, Георги Станиславов, Юлиан Максимов, Асен Стоянов, Пламен Петров, Георги Ив. Димитров, Антон Селнички, Николай Николов, Даниел Йорданов. През второто полувреме в игра влязоха Златко Хаджийски, Антон Стойнев и Светослав Григоров.

Сборен отбор: Любослав Тренчев, Ивайло Иванов, Димитър Илиев / "Монтана" /, Светли Велинов, Слави Бойчев, Светли Момчилов, Румен Стоилов, Красимир Владимиров, Радостин Джогански, Евгени Йорданов, Велислав Борисов.

Неуморимият Даниел Йорданов бе спънат в наказателното поле в 27-та мин. и майсторът в изпълнението на дузпи Ивайло Сранджов бе точен за 1:0. Отново Странджов бе точен за 2:0, след засече с глава центриране от ъглов удар, в 58- та минута.

Сборният тим също получи правото да изпълни дузпа и Красимир Владимиров намали на 2:1, в 68- та минута.

Главен съдия: Николай Спиридонов, с асистенти Васил Байрактарски и Денис Димитров.