Сребърен медал за Никол Стамболийска от турнир Цветанка Христова

Кюстендилската лекоатлетка Никол Стамболийска спечели сребърен медал от мемориалния турнир „Цветанка Христова" в София. Възпитаничката на Цветелина Кирилова завърши втора на спринта на 100 метра при девойките старша възраст. По- бърза от нея бе само Радостина Стоянова от „Локомотив" - Русе. Двете повториха класирането си от финала на 60 м от националния шампионат в зала в Добрич.

Сребърен медал за Никол Стамболийска от турнир "Цветанка Христова"

Стоянова финишира за 12.2 сек срещу 12.6 сек на Стамболийска. Трета се нареди Стефани Тотева „КЛАСА" - 12.8 сек.

Никол Стамболийска ще търси реванш от Радостина Стоянова на Националния шампионат, на 13- 14 май в Сливен.

При юношите на 100 м най- бърз бе Виктор Стратиев от „Левски" с 10.8 сек.
Другата кюстендилка на турнира от клуб „Цвети Кирилова", Юлияна Димитрова завърши 5- та на 400 метра, с резултат 62, 9 сек. Финалът спечели Каталина Георгиева от ЦСКА с 59.9 сек.