Цветан Видински
Цветан Видински / Влади Владимиров
Равенство- 3:3, за футболният “Марек” в първата му контролна среща от подготовката преди новото първенство. Дупничани играха със “Септември”- Симитли, на стадиона в Крупник.
С голове на Дани Георгиев и Робертин Атанасов, “Марек” поведе с 0:2 през първото полувреме. Домакините върнаха едното попадение, но в края на полувремето дошлият на проби мексиканец Гоча вкара отново за “Марек”, за 1:3.
Треньорският тандем в “Марек”, Цветан Видински и Светльо Георгиев пуснаха изцяло нов състав през втората част и отборът на “Септември” стигна до равенството- 3:3.

Това бе втора проверка за отборът от Симитли за два дни, след като ден по-рано “Септември” загуби от Славия с 0:4 в София.
Следващата контрола за дупнишкият “Марек” е в събота с “Хебър”. Отборът от Пазарджик е на лагер в Благоевград.