Видима отпадна от турнира за Купата на България
Видима отпадна от турнира за Купата на България / netinfo
Отборът на "Миньор" Перник победи с лекота като гост "Видима Раковски" с класическото 3:0. Победата на перничани позволи на тимът да се класира за четвъртфиналите на турнира за Купата на България.

Малко неочаквано за мнозина се получи доста неравностоен мач и перничани съвсем заслужено продължиха в следващата фаза на турнира. Още от първите минути гостите овладяха центъра на терена и започнаха да редувата опасности пред вратата на "Видима". Логичното се случи в 21 мин.,когато Янкович полечи чудесен пас и изведе перничани напред в резултата. Интригата в мача свърши точно 6 мин. по-късно когато бившият голмайстор на "американците" Боби Дичев удвои резултата.

През втората част нещата не се промениха кой знае колко. И през тези 45 мин. се видя че "Миньор" наистина е по-класният тим от двата и съвсем заслужено ще играе на четвъртфиналите.

В 57 мин отново Боби Дичев бе точен,вкарвайки второто си попадение в мача,с което направи резултата 3:0 за "Миньор".

Оттук нататък срещата просто се доиграваше като футболистите и на двата състава повече мислеха за предстоящите коледни и новогодишни празници, отколкото за ставащото на терена.

Добави ни в предпочитани източници в Google