Хванаха младеж без книжка
Хванаха младеж без книжка / DarikNews.bg, архив

На ул. "Ивайло" в Габров, полицейски екип спира за проверка л.а. „Фиат Браво”. Установено е, че водачът – 21-годишен габровец, не притежава свидетелство за управление на МПС.

Нарушението е извършено в рамките на едногодишния срок от наложено му по административен ред наказание за същото нарушение. По случая в РУП-Габрово е започнато бързо полицейско производство.