61-годишен шофьор е в тежко състояние след катастрофа на АМ „Тракия“, съобщиха от полицията.
Инцидентът е станал на 24 юни на км 335 - на територията на община Карнобат.
Тежка катастрофа с две жертви на пътя Айтос-Карнобат
Водачът на влекач, поради влошаване на здравословното състояние, навлиза в паркинг на автомагистралата.
Той губи контрол и се блъска в предпазна ограда и спира в отводнителната канавка.
Мъжът е настанен в болница в Бургас - с опасност за живота.