Уикъмб изхвърли Чарлтън от Карлинг Къп
Уикъмб изхвърли Чарлтън от Карлинг Къп / netinfo

Отборът на Радостин Кишишев – английският елитен Чарлтън – бе отстранен на четвъртфинал от турнира Карлинг Къп. Лондончани отстъпиха като домакини на втородивизионния Уикъмб с 0:1. Единственото попадение в мача реализира Джърмейн Ийстър с далечен шут в 35-та минута. Чарлтън подобри представянето си през второто полувреме, но тимът така и не успя да сътвори чисти голови положения.

Българският национал Радостин Кишишев отново не попадна в групата за мача.

Чарлтън се представя трагично от началото на сезона и е на дъното във Висшата лига.

„Адикс” бе и първия тим, сменил старши-треньора си, но новият наставник Лес Рийд е спечелил само един мач, откакто наследи Йън Дауи преди месец.

Чарлтън е вторият отбор от Висшата лига, който става жертва на Уикъмб. Преди това те отстраниха Фулъм във втория кръг.