Сините взеха първа победа от 5 мача насам в първенството
Сините взеха първа победа от 5 мача насам в първенството / gong.bg
Отборът на Левски записа първа победа от пет мача насам в efbet Лига, след като „сините” победиха с минималното 1:0 Локомотив Пловдив при повторния дебют като треньор на Славиша Стоянович начело на столичани, съобщи gong.bg.

Единственият гол на ст. „Георги Аспарухов“ падна през първото полувреме на отложения мач, когато в 38-ата минута Найджъл Робърта от дузпа бе точен, което бе достатъчно за ценните три точки за Левски.

Пловдивчани бяха неузнаваеми от отбора, който разпиля с 6:0 градския си съперник Ботев в предишния кръг.

Успехът прати „сините” на десетото място с актив от 14 точки, докато Локомотив Пловдив остава втори с 27 точки, на две зад лидера Лудогорец, но пловдивчани са и с два мача повече от шампиона на България.