Жители на Дъбника и Сениче - на среща с кмета на Враца
Жители на Дъбника и Сениче - на среща с кмета на Враца / netinfo

Среща с домоуправители, председатели на квартални съвети и граждани от жилищните комплекси “Дъбника “ и “Сениче”, ще проведе днес кметът на община Враца инж. Тотю Младенов. На срещата, която ще започне от 17:00 часа в салона на пълномощничеството на “Дъбника” и “Сениче”, ще присъстват и заместник-кметове и експерти от общинската администрация. В дневния ред са включени отчет за изпълнени дейности през 2008 година, обсъждане на програма за благоустрояване на кварталите и коментари по новия Закон за етажната собственост.