Да се изгради Спешен център на територията на ж.к "Дъбника" настояха жителите на квартала при срещата си с кмета на Община Враца, заместник-кметове и експерти от общинската администрация.
Д-р Слави Георгиев зам. кмет по Здравеопазване сподели, че идеята е в процес на разработка. До месец ще стане ясно дали в помещението на блок 34 , собственост на общинското дружество ДКЦ ще има възможност да функционира отново Медицински център с аптека, лаборатория и стоматологичен кабинет.