Заработи училищната столова в Тишевица
Заработи училищната столова в Тишевица / netinfo

Столовата на Основно училище “Св. Климент Охридски” в село Тишевица отвори врати вчера. От днес там могат да се хранят всички ученици след предварителна заявка. Част от цената на порционите се поема от общинския бюджет. На официалното откриване присъстваха кметът на община враца инж. Тотю Младенов и заместни кметът по образование Силвия Драйчева. Ремонтът на кухненското помещение и салона за хранене е извършен в края на миналата година и струва над 80 000 лева. Средствата са осигурени по Програма за оптимизация на училищната