Започва газификацията на Враца
Започва газификацията на Враца / netinfo

Битовата газификация на град Враца ще започне след 1 май, това съобщи днес кмета на града Тотю Младенов. Преговорите с “Рилагаз”  напреднаха и остават да се доуточняват подробности, допълни той. Първият етап е около 10 км, в кв. “Младост” и промишлена зона. Тази седмица концесионерът “Рилагаз” ще заплати такса преминаване и от 1 май започва полагане на тръбите, там където няма да има водопроводни тръби, за да може впоследствие да се съчетаят двата проекта.