Да се засилят мерките срещу неправилно паркиралите автомобили разпореди кметът на община Враца инж. Тотю Младенов. Oсобено внимание ще се обърне на паркирането до съдебната палата. Само преди няколко месеца мястото се водеше “стоянка” на таксиметрови автомобили и беше освободено, за да се ползва като пешеходна зона. Въпреки това знаците и разпоредбите не се спазват.
От днес полицейски патрули ще следят за неправилно паркирани автомобили. Действията са съвместни със служители на общинска администрация и са в рамките на акция по разчистването на паркирани автомобили от забранени места. Съвместните действия между общината и полицията ще продължат до пълното отстраняване на нарушителите.