Заловиха един от крадците в ОУ Д.Тодоров
Заловиха един от крадците в ОУ Д.Тодоров / netinfo

Полицията във Враца задържа 24 годишен мъж, с инициали М.Т., за когото се смята, че е част от групата отмъкнала охранителните камери от  ОУ“Давид Тодоров” в областния град.  Кражбата бе установена на 24 март, като освен десетте камери са взети компютър и съдове от алпака. Другите двама участници в кражбата - Г.А./17г./ и П.Х./24г./ се укриват. И тримата са криминално проявени.