Залесяват по инициатива на президента
Залесяват по инициатива на президента / netinfo

Над 5 хиляди декара ще бъдат залесени през тази година в Северозападна България по инициативата “Хубава си моя горо” на президента Георги Първанов. От Регионалната дирекция по горите Берковица съобщават, че ще има залесителни акции във всички Държавни горски стопанства на територията на местната дирекция. Инициативата ще стартира на 9 април. В нея ще се включат училища, неправителствени организации и различни учреждения.