Врачанската болница е на печалба
Врачанската болница е на печалба / netinfo

Със счетоводна печалба от близо 22 хиляди лева приключи 2008г  Многопрофилната болница за активно лечение „Хр. Ботев” – Враца, съобщи за Дарик зам. директорът Светозар Луканов.  За същата година болницата е направила и най-големи  разходите за апаратура и техника възлизащи на почти 4 милиона и 500 хиляди лева., което е 33.29% от общия разход на здравното заведение – най-големия до момента.

 Предстои закупуване на апаратура за хемодиализа, 15 май е крайният срок за оферти на фирми, участващи в обявения конкурс по Закона за обществените поръчки.