Вандали изпочупиха стъклата на къща и коли
Вандали изпочупиха стъклата на къща и коли / netinfo

17 стъкла от къщата на Й.Г. от Бяла Слатина са счупени вчера по обяд от двама мъже. Те  са унищожили и предно панорамно и странично стъкло на "Мазда 121" и предно ляво стъкло на "Опел Фронтера". Колите са били паркирани пред дома на потърпевшия, който е подал сигнала в полицията. На мястото веднага е изпратен патрул, който е установил, че извършители на деянието са 45-годишния В.П и 19-годишния Ц.П., и двамата от село Галиче. Нанесените от тях материални щети са в процес на изясняване. Извършителте се укриват-уточниха от полицията.