В монтанско двама починаха в нещастни случаи
В монтанско двама починаха в нещастни случаи / netinfo

Двама възрастни хора са починали вчера в монтанско, съобщават от полицията. В завединие за бързо хранене в града вчера около 11ч. на  66-годишна  клиентка й прилошало, при което тя паднала на пода и починала на място. Пристигналият екип на Бърза помощ само констатирал настъпилата смърт.

В 9.30ч. в с. Превала 70-годишен мъж умира след падане на дърво върху гърба му. Тялото е открито от съпругата, която съобщила, че възрастният човек е рязал борови дървета. При огледа не са открити следи от насилствена смърт.