Двама възрастни хора са починали вчера в монтанско, съобщават от полицията. В завединие за бързо хранене в града вчера около 11ч. на 66-годишна клиентка й прилошало, при което тя паднала на пода и починала на място. Пристигналият екип на Бърза помощ само констатирал настъпилата смърт.
В 9.30ч. в с. Превала 70-годишен мъж умира след падане на дърво върху гърба му. Тялото е открито от съпругата, която съобщила, че възрастният човек е рязал борови дървета. При огледа не са открити следи от насилствена смърт.