Атомната електроцентрала в Козлодуй бе управлявана от ученици вчера, които влязоха в ролята на мениджъри за 1 ден. Дванедесетокласничката Елена Циброва зае поста Изпълнителен директор, а още 5 нейни съученици бяха разпределени на други висши ръководни длъжности в Дружеството.
Бъдещите мениджъри участваха в процеса на реалното управление на структури в централата, запознаха се с аспектите в работата на “АЕЦ Козлодуй” и посетиха Електропроизводство – 1 и Електропроизводство – 2. На заключителна среща с ръководството на АЕЦ изпълнителният директор Иван Генов връчи на учениците сертификати за участието им в инициативата.