Тролейте ще пътуват и през нощта
Тролейте ще пътуват и през нощта / netinfo

Със заповед на кмета на община Враца инж. Тотю Младенов тролеите във Враца ще пътуват с удължено работно време, в събота 18 април. 
Последният тролей ще тръгне в 1.30 от спирката на кв. “Медковец”. Така всички жители и гости на град Враца, които искат посетят църквите и да присъстват на Великденската служба, ще имат осигурен транспорт за връщане. Инициативата се организира за първи път от години насам.