Столът в училище Кирил и Методий отвори врати
Столът в училище Кирил и Методий отвори врати / netinfo

 Училищният стол на училище "Кирил и Методий" отвори врати след дълго прекъсване.  На храстиянският празник на братята будители 320-те възпитаници на учебното заведение бяха зарадвани с новата придобивка, която беше открита с тържествен водосвет от кмета на града Тотю Младенов и зам. кмета Силвия Драйчева. Близо 300 хиляди лева са вложени за обновяване на столовата и прилежащите помещения.

С 80 места разполага стола, най-вероятно учениците, 65 от  които от закритите училища в Кулата, Нефела и Бистрец, ще се хранят на смени, каза зам. директорът Ива Николова.