Служители садиха дръвчета усилено
Служители садиха дръвчета усилено / netinfo

Около 100 малки дръвчета от червен дъб и акация засадиха днес служителите на Областна администрация Враца. „Искрено се надявам нашите дръвчета да растат здрави и да помогнем с личния си принос за зеления фонд на България, за една по-чиста околна среда и за повече здраве за хората”, заяви по време на акцията обл. Управител д-р Антонио Георгиев. Инициативата  е в  подкрепа на президентската кампания „Хубава си, моя горо” и по повод предстоящата седмица на гората.
  

Общинската администрация в Козлодуй също даде старт на пролетната кампания по почистване и озеленяване, чието мото тази година е “Земя-Вода”. Всички служители активно се включиха в залесяването като засадиха близо сто дръвчета около Плувния комплекс в града.