Ще раздават сливи за смет
Ще раздават сливи за смет / netinfo

Пролетно шествие организира днес Движение “Напред” Враца. “Ще спазим народните традиции свързани с празника “Благовец” и ще акцентираме върху чистота на града, за всички присъединили се  ще има и награди”, обясниха от движението.

В 13,30 ч. шествието ще тръгне от площад "Македония", ще премине през пешеходната зона и ще стигне до площад "Хр.Ботев".