36-годишен мъж е приет в хигургично отделение на болницата във Враца след като неизвестно лице го нападнало вчера на обяд, съобщава ОДП - Враца. Инцидентът станал на бул. "Втори юни" в града около 12.45ч, където пострадалият Г. П. седял в автомобила си "Фолксваген" поло. Неизвестният отворил вратата на колата, нанесъл удари по лицето на седящия и го пробол с остър предмет в лявото бедро. Раненият е получил лицева травма с множество кръвонасядания и пробони рани в бедрото.
Г.П. е приет в Спешния център, откъдето до полицията е поден сигналът, прегледан и оставен в хирургията, без опасност за живота. Започнато е досъдебно производство.