Радост се завърна от фестивал в Гърция
Радост се завърна от фестивал в Гърция / netinfo

Детски танцов ансамбъл "Радост" към Центъра за работа с деца - Враца се завърна от фолклорен фестивал от гр. Кардица, Гърция. Това е 18-ти поред фестивал в гръцкия град, които канят по един чуждестранен състав всяка година. Тази година поканената врачанска група впечатли домакините със северняшките си танци и песни.

Ръководителят на групата Христо Пеевски и директорът на центъра Пепи Гушанска са много доволни от представянето на възпитацитите си и се надяват догодина млади таланти от о. Крит да им гостуват във Враца.

 Участници във фестивала освен "Радост" бяха още 7 гръцки формации. Фестивалът няма конкурсен характер.