Подпомагат 11 фирми заради кризата
Подпомагат 11 фирми заради кризата / netinfo

Само 11 фирми от Врачанска област са поискали компенсация за загубите си от икономическата криза, стана ясно на проведеното по-рано днес заседание на Комисията по заетост.
Документите им са разгледани от Регионална служба Заетост в Монтана на 23 март. С общо 113 400 лева ще  бъдат компенсирани 315 работници от тези фирми, заради намалено работно време и загуба от продажби.
Те ще получават от държавата допълнително по 120 лв. в рамките на 3 месеца.