Пияни шофьори изловиха в Монтанско
Пияни шофьори изловиха в Монтанско / netinfo

Пет шофьори са заловени да управляват МПС след употрба на алкохол само за изминалото денонощие от полицията в област Монтана. С най-високо съдържание на алкохол в издишания въздух бил 27-годишен водач от София. При него дрегерът отчел 3.50 промила. Всички проверени шофьори са били с много високо съдържание на алкохол в кръвта. Един от тях дори е катастрофирал в метален стълб на ограда и причинил материални щети.